fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #151 | Vaene olla on raske!

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #151

“Kinnisvarajutud” podcasti 151. osas on stuudios taas vaid saatejuhid Algis Liblik ja Siim Semiskar ning selle episoodi võib konkreetselt jagada kaheks. Enne Lumiorava vee joogipausi räägime ca kolmveerand tundi päevakajalistest teemadest, mida vahepealsetel nädalatel kogunes päris uhkesti ning saate teises pooles võtame arutada ühest teisest kinnisvarapodcastist varastatud huvitava mõttekäigu.

Aga saate esimeses pooles reklaamime Algise veel pehmemaid külgi, kui on tema 2023. aasta rannavorm ning küsime, kas Algis on sisenenud Epp Kärsini mängumaale. Siim jagab oma huvitavaid ja toredaid kokkupõrkamisi meie saate kuulajatega, räägib muljeid kinnisvara vaatamise rindelt ning hindame, millisena paistab praegune kinnisvaraturu enesetunne nii ostul-müügil kui üüriturul.

Pärast väikest kõllipausi võtame arutleda ühe huvitava filosoofilise mõtte, mis tegelikult võiks erinevates eluvaldkondades olla meile kõigile suureks motivaatoriks. Edu ja jõukuse nimel tööd teha ja vaeva näha on raske, aga vaene olla on ka raske, isegi veel raskem. Vali ise oma raskused!

scroll to top