fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #146 | Investeerimisfestival 2023 meenutused ehk rahvas nõuab rohkem kinnisvarajuttu!

Avatar

-"Kinnisvarajutud" kollektiiv pärast lavalt maha tulekut | Foto: Simo Sepp

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #146

“Kinnisvarajutud” podcasti 146. osas teeme väikese tagasivaate selle suve Investeerimisfestivalile, kus meie väike aga töökas kollektiiv samuti üles astus. Nüüd mõni aeg hiljem rahulikult puhanud ja mõtetest tulvil olles saime stuudios kokku ja võtsime meie residentkaassaatejuhi Jaago Viitkini appi, et oma tagasihoidlik arvamus välja käia.

Episoodi põhiosaks on aga just Investeerimisfestivalil kohal olles laupäevasel päeval salvestatud heliklipid ja välkintervjuud, kus sõna saavad mitmed meie varasemad külalised. Mikrofoni eest käivad läbi tippkorvpallur Siim-Sander Vene, investorid Tõnis Mänd ja Mihkel Kukk ning kinnisvaraekspert Peeter Pärtel.

scroll to top