fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #144 | Õpetajast kinnisvarainvestor Kristiina Vaikmets – trots ja sihikindlus on võimsad relvad!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus õpetaja ja kinnisvarainvestori Kristiina Vaikmetsaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #144

“Kinnisvarajutud” podcasti 144. osas ajame oma motivatsioonikahuri taas nii kuumaks, et oht on kõrvetada saada, kui meil on külas õpetaja ja kinnisvarainvestor Kristiina Vaikmets. Kristi Saare eeskujul omal ajal õpetaja palgast säästmisega alustades on Kristiina juba läbi käinud väga huvitava ja sündmusterohke teekonna ning tema juttu kuulates tekib kiirelt veendumus, et see on alles algus.

Peatume Kristiinaga pikalt sellel, kuidas ta oma teekonda finantsvabaduse juurde alustas ning kuidas tal õnnestus enda kodu ostuks sissemaksuraha kokku koguda. Võtmesõnaks on siinkohal trots – kui Kristiinale öelda, et sellega sa küll hakkama ei saa, siis tema kange naisena leiab lahenduse ning läheb ja teeb selle igal juhul ära.

Oma kinnisvarainvesteeringutega on Kristiina ka omajagu ämbreid kolistanud ning saanud sõna otseses mõttes korraliku sahmaka vett kraevahele. Kõik need õppetunnid pole teda kui pedagoogi aga murdnud, hoopis vastupidi, pannud jõulisemate sammudega eesmärgi suunas liikuma. See osa on taas seeriast “absoluutselt igaühest võib saada kinnisvarainvestor, lihtsalt pealehakkamist ja tahtmist on vaja”!

scroll to top