fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #139 | Taeva valitsejad Marina ja Jaanus leidsid ühise armastuse kinnisvaras

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus lennukipilootide ja investorte Marina Fadeitseva ja Jaanus Orusaluga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #139

“Kinnisvarajutud” podcasti 139. osas tõuseme meie saates esmakordselt suurtesse kõrgustesse, kui meil on külas lennukipiloodid ja investorid Marina Fadeitseva ja Jaanus Orusalu. Räägime Marina näitel väiksema riskiga likviidse üüriportfelli loomisest ning laseme Jaanusel rääkida oma kirevast teekonnast ja uskumatutest objektidest.

Saate alguses pühendame omajagu aega ka sellele, et uurida, mida lennukipiloodi amet endast tegelikult kujutab ning saame teada, et pidavat olema üsna tavapärane teekond lennukist kinnisvarasse ning ka vastupidi.

Jaanus räägib saates oma üsna uskumatu ja saatusliku loo, kuidas ta kümme aastat tagasi üldse kinnisvara juurde jõudis ning mis erinevaid objekte tema käe alt läbi on käinud. Peamiselt noolib ta kinnisvara kohtutäiturite oksjonitelt ning üheks põnevamaks saavutuseks on kuue korteriga üürimaja Kilingi-Nõmmel.

Marina alustas sisuliselt täpselt samal ajal ning samamoodi nagu Siim, kui koroona-aastal ostis korteri Kristiinesse koos üürnikuga. Tavapärasest huvitavamaks teeb tema portfelli üks korter ka meie lõunanaabrite lätlaste juures Riias.

scroll to top