fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #137 | Karolina Sikk – kuidas luua pikaajalise üüri äris imelist kodutunnet?

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvarainvestori Karolina Sikk'uga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #137

“Kinnisvarajutud” podcasti 137. osas on meil külas kinnisvarainvestor ja kutseline maakler Karolina Sikk, kellel on muljetavaldav portfell uusarenduste kortereid, millega ta toimetab üüriturul päris omanäolise taktikaga. Nimelt sisustab Karolina kõik ka pikaajalise üüri korterid täielikult ära, kuni lauanõude ja muude nipsasjakesteni välja.

Karolina selgitab oma üsna ebatavalist strateegiat üüriäris läbi kogu saate ning ignoreerib imeliselt kahe diletandist saatejuhi katseid tema taktikat auguliseks lasta. Aga fakti, et Karolina on asju õigesti teinud, toetab kasvõi see, et üha enam on turul näha üürikortereid, mis täielikult sisustatuna sarnase ärimudeliga toimetavad ja üritavad üürnike koorekihist oma osa napsata.

Selles osas üritamegi jälile jõuda, kuidas on võimalik, et numbrid kokku jooksevad, kui kogu paarikümne korteriga portfell koosneb vaid uusarenduste korteritest ning on lisaks sellele veel ka täielikult kuni viimse detailini ära sisustatud. Igatahes tundub meile, et Karolina üürnike elu on sama lihtne, nagu lasteaias kodu mängimine – võta ainult toredal rühmakaaslasel käest kinni ja hakka toimetama, kõik vajalik on koheselt olemas.

scroll to top