fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #135 | Üüriinvestori ABC: ost, remont ja üürimine – ühe üürikorteri lugu Anni ja Oscari näitel

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investorite Anni Tagapere ja Oscar Edelaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #135

“Kinnisvarajutud” podcasti 135. osas võõrustame taas ettevõtjaid, investoreid ja sportlasi Anni Tagapere ja Oscar Edelat, et üksipulgi rääkida nende kõige viimasest üüriobjektist. Kosel ostetud ja oma jõududega renoveeritud korter tõestab ära, et investorid ei maga ka praegustel keerulistel hetkedel ning sobivaid objekte on turult leida küll.

Anni ja Oscar said eelmise aasta viimasel päeval pärast pikka ostuprotsessi lõpuks Kosel korteritooriku lukku ning esialgne ambitsioonikas plaan oli ühe kuuga see renoveerida ning üürile anda. Nagu kinnisvaras ikka, siis remont läks mõnevõrra kallimaks ning mõnevõrra pikemaks, kui esialgu plaanitud oli. Mõni reegel lihtsalt on niivõrd universaalne!

Oscar ja Anni räägivad avatud kaartidega nii ostuprotsessist, finantseerimisest, renoveerimisel ette tulnud väljakutsetest ja leitud lahendustest ning üüriprotsessist. Saame üksipulgi teada ka kõikidest olulistest numbritest ning Anni ja Oscar lubasid meie Facebooki grupis “Kinnisvarajutud” selle saate postituse alla panna ka korteri üürikuulutuse lingi, et saaksime visuaalselt näha ka lõpptulemust.

scroll to top