fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #134 | Teemad rahva hulgast: turu ajastamine, euribori hirmud, negatiivne rahavoog ja remondimehed

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus| Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #134

“Kinnisvarajutud” podcasti 134. osas on saatejuhid Algis ja Siim endale taas appi võtnud kinnisvarahai Jaago Viitkini, kellega koos käime läbi viis erinevat teemat, mida meie kuulajad ja Facebooki kommuuni liikmed pakkusid järgmisele “Kinnisvarajutud” kinnisvaraõhtule arutamiseks.

Meie kolmene paneel diskuteerib näiteks turu tipu ja põhja ajastamise, õige ostu- ja müügihetke, üürnike vahetuse riskide, euribori tõusu hirmudega toimetulemise, remondimeeste saadavuse ja hindade, teiste investorite rahakoti sisu, negatiivse rahavoo ja miinust tiksuvate objektide, usalduslike äripartnerite leidmise, siseviimistluse ja Eesti vs USA ehituskvaliteedi teemadel.

Üheks seekordse saate eesmärgiks on julgustada inimesi suhtlema teiste valdkonnast huvitatud inimestega, käima üritustel ning tulema ka “Kinnisvarajutud” kinnisvaraõhtutele. Otsige üles ka lisainfo “Kinnisvarajutud: LIVE” suvise 2-päevase ürituse kohta ning olge seal kohal, et õppida, suhelda ja suhteid luua! “Kinnisvarajutud: LIVE” piletid saab SIIT!

scroll to top