fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #124 | Kui Jüri Preobraženskit poleks olemas, siis tuleks ta kiiremas korras välja mõelda

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus turundusstrateeg Jüri Preobraženskiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #124

“Kinnisvarajutud” podcasti 124. osas pidime taas tõdema, et juttu jätkus kokkuvõttes oluliselt kauemaks, kui me olime planeerinud. Külas oli meil kinnisvaraga tihedalt seotud turundusstrateeg Jüri Preobraženski, kellega võtsime ette hämmastava ekskursiooni.

Kui proovida väga pikaks kujunenud saade märksõnadega lühidalt kokku võtta, siis võiks kirja panna sellise loetelu: piimavuntsidega kinnisvaramaakler, Tallinna parim klousija, suurarendaja müügiesindaja, läbipõlemine, kriminaalne Las Vegas, DJ-na väikestelt pidudelt suurtele lavadele, eneseotsing läbi piinarikka joogalaagri, “Wolf of Wall Streeti” stiilis külmad kõned kinnisvaras, katuste flippimine, üürivannid, maaklerite koolitamine jne jne.

Kui eelmises lõigus kirjas olevad teemaviited ka sind kuulama ei kutsu, siis oled ilmselt hetkel kas joogalaagris suhtluspiirangu ja silma vaatamise keelu mõju all või sul tuleks lihtsalt kiiremas korras pulssi kontrollida.

scroll to top