fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #118 | Siiri ja Lauri Kivimeister ning nende tasa ja targu kasvav kinnisvaraportfell Tartus

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investorite Siiri ja Lauri Kivimeistriga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #118

“Kinnisvarajutud” podcasti 118. osas oleme taas kogu laua äärse külalistega palistanud, kui meil on oma lugu rääkimas tasa ja targu tegutsejad Siiri ja Lauri Kivimeister. Ehituseksperdist Lauri ja hambaarstist Siiri on tegutsemas peamiselt Tartus ning kasvatavad tasapisi nii oma kogemustepagasit kui kinnisvaraportfelli.

Pealehakkaja noore mehena otse koolipingist ennast Eesti Rahva Muuseumi ehitusobjektile vastutavale ametikohale rääkinud Lauri on hiljem tegutsenud vastutavas rollis ka uue Tallinna vangla ehitusel ning mitmete kortermajade rajamisel. Investeerimisega alustas ta 2016. aastal, kui tegi tehingu, mis on siiani lõpplahenduseta ning saab täies mahus kajastatud boonusosas.

Lauri ja Siiri räägivad saates pikemalt, miks nad soovitavad abielupaaridel teha lahusvara lepingu ning kuidas on see neil aidanud ning aitab ka edaspidi portfelli kasvatada. Räägime peamiselt väikestest Tartu korteritest ning paarina investeerimisest ning jutt ei taha mitte kuidagi otsa saada.

scroll to top