fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #114 | Hobiremondihoolik Liina Pulges ning tema tragikoomiline ja šokeeriv kinnisvarateekond

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus hobiremondihooliku Liina Pulgesega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #114

“Kinnisvarajutud” podcasti 114. osas on ennast ise meile külla kutsunud särav ja kaasahaarav Liina Pulges, kelle teekond kinnisvaras on palistatud juhtumistega, millest võiks täis rääkida kolm saadet. Aga meie proovime ühe episoodiga (+ ka üks boonusosa) hakkama saada ning räägime nii enda kodude flippimisest kööktoast kuni majani keset linna ning ka üürikorterite soetamisel toimunud huumorist.

Ennast hobiremondihoolikuks nimetav Liina on nelja väikese lapse ja kõigi teiste tööde-tegemiste kõrvalt ostnud ja renoveerinud objekte, kuhu enamus kinnisvarainvestoreid ei julgeks ligidalegi minna. Seejuures on iga objektiga juhtunud ka asju, mida näiteks Siimu väike pea ei suuda podcasti salvestusel esimese hooga isegi omaks võtta.

Räägime kööktoa ostmisest koos seal sees elanud noormehega, Õnne tänava korterist muinsuskaitse all olevas majas, kus õnne õuele jõudmist tuli omajagu oodata, sellest, kuidas ehitusmees müüs Liina auto tagaselja ära ning meie saate kangelanna pidi töötuna ja kaks kodulaenu kukil Tartusse tagasi kolima ning kuidas saadi neljast korterist kokku ehitatud korteris jagu majavammist. Ja need on alles saate esimese poole teemad…

NB! Liina alguse aja tegemised on hästi kajastatud tema enda blogis: https://remont-midameenutada.blogspot.com/

scroll to top