fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #109 | Ornella Jõgi ei karda Kesk-Ameerika aguleid ega kolme korterit korraga renoveerida

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus blogija ja kinnisvarainvestori Ornella Jõgiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #109

“Kinnisvarajutud” podcasti 109. osas oleme külla kutsunud blogija, finantskoolitaja ja kinnisvarainvestori Ornella Jõgi, kelle tegemistega on kindlasti paljud juba sotsiaalmeedia vahendusel tuttavad. Blogisfääris nime alt “Hammocks in the Wind” leitav Ornella on suur reisimise ja finantsvabaduse nimel investeerimise fänn ning meie õnneks on talle väga südamelähedane just kinnisvara.

Väga meeleolukas saates räägime, kuidas Ornella kahel töökohal rabades korjas kokku oma esimese üürikorteri raha, miks teda on paelunud just Tallinna ühiselamud ja sealsed minikorterid, miks talle meeldib kinnisvaras üksi toimetada, mitu objekti tal hetkel täpselt korraga renoveerimises on ning miks ta läks Tallinna Ehituskooli plaatimist õppima ja mis ehitusvaldkonna kursused ta plaanib veel ette võtta.

Loomulikult saavad räägitud meie saate kontekstis ka n-ö pehmemad teemad ehk siis uurime Ornellalt näiteks ka reisimuljeid maailma erinevatest huvitavatest nurkadest ja tunneme muret, et kas neiu ei karda kahtlastes kohtades liikudes oma turvalisuse pärast. Loomulikult saame Ornellalt ka korraliku koolituse sotsiaalmeedia kohta, mille tulemusena on Algis ühel hetkel telefon käes laua kõrval põlvitamas ja “Kinnisvarajutud” värskelt käima lükatud Instagrami konto jaoks selfisid tegemas.

scroll to top