fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #108 | Kinnisvarafänn Heiki Koppelmann räägib maheda häälega kogu eetri täis

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvarafännist Hunt Kriimsilma Heiki Koppelmanniga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #108

“Kinnisvarajutud” podcasti 108. osas saavad meie kuulsas pop-up stuudios mikrofonide taga kokku kolm mölapidamatusega meest. Algisel ja Siimul on külas Hunt Kriimsilm Heiki Koppelmann ehk mees, kes teeb enda sõnul absoluutselt kõike. Kuna mõlemad saatejuhid on Heikiga varasemast tuttavad, siis saates mingit sisseelamisperioodi pole ning kohe esimestest minutitest läheb täistuuridel paugutamiseks.

Heiki teekond kinnisvaras sai alguse veidi vähem kui kümme aastat tagasi Kristiinesse ostetud 1-toalisest korterist. Kuigi esimene korter on tänaseks realiseeritud, siis asemele tulid uued üürikorterid, millest kõigiga on meie seekordsel külalisel huvitaval kombel ka mingeid mahlakaid lugusid rääkida. Või kui lugu parasjagu pole, siis pakuvad mahlakust korteri üüritootluse ja väärtuse kasvu numbrid.

Lisaks üürikorteritele ja nendega seotud juhtumistele on Heikil päris huvitavaid kogemusi ka kruntidega ning enda tarbeks ostetud ka üks äripind. Koguni tund ja 40 minuti pikkuseks kulgenud saates räägime huvitavatest ja õpetlikest ostu- ja müügiprotsessidest, laenamisest, pealehakkamisest, üürnikest ja paljust paljust muust. NB! Räägime lahti ka Siimu ja Heiki Jüri korteri flipifeili.

scroll to top