fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #105 | Baariterapeut Kristo Tomingas – joovastav teekond Tabasalu – Tallinn – New York – Riia

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus baariterapeudi Kristo Tomingaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #105

“Kinnisvarajutud” podcasti 105. osas kutsusime külla ühe ülimalt joovastava mehe selle sõna otseses mõttes, kui oma tööst ja tegemistest ning kinnisvarainvesteeringutest tuli rääkima baariterapeut Kristo Tomingas. Omal ajal kuulsa Butterfly Lounge’i käima lükkanud arvukate tiitlitega pärjatud Tomingas tuli ka meile küll kokteilidega ning kuigi mees ise väitis, et tegemist on alkoholivaba rüüpega, siis Siimul ja Algisel läks asi päris kiirelt käest ära.

Väga ägeda vaibiga saates näitas multitalent Kristo, et suudaks vabalt “Kinnisvarajutud” podcastis olla ise samal ajal nii mõlemad saatejuhid kui külaline ning lõbususe skaalal on kahtlemata tegemist kurikuulsa Priit Pedaniku episoodiga konkureeriva üllitisega. Vaatamata kõigele muule põnevale jutule ei puudu loomulikult ka kinnisvarateemad ning vihjena võib öelda, et põrutame marsruudil Tabasalu – Tallinn – New York – Riia.

Jookide segamises meisterklassi näitav Kristo on ka kinnisvaras väga laia silmaringiga, kui mehel on näiteks kaks väga hästi toimivat üürikorterit Riias. Oma kinnisvarateekonda Tabasalus ostu-müügi tehingutega alustanud mehega räägimegi päris palju kokteilide segamisest, New Yorgis baari pidamisest, Riia kinnisvaraturust ning 15 aastat (!) järjest korteris sees olnud üürnikust.

scroll to top