fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #104 | Vett kerisele ehk kurikuulsa saunamaja saaga Pärnust + ahvatlev müügikuulutus

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvaraartisti Ken Kuberiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #104

“Kinnisvarajutud” podcasti 104. osas on meil külas kinnisvaraartist Ken Kuber, kellega räägime lahti meie viimase aasta tegemised Pärnus. Nimelt oleme neljase seltskonnaga rohkem kui aasta kahe objektiga toimetanud Pärnu lühiajalise rendi turul ning nüüd on aega palju senirääkimata lood letti lüüa. Saate lõpus paiskame eetrisse ka ühe müügikuulutuse!

Peamiselt keskendume korduvalt saatest läbi käinud kaasomandis objektile, kus koos korteriga tuli kaasa ka saunamaja, millest meie lootsime teha vaikust ja rahu hindavatele peredele Pärnu ühe mõnusama lühiajalise rendi sihtkoha. Tuli aga välja, et naabritele ja omavalitsusele meie plaanid ei meeldinud ja alguse sai päris pikaks veninud saaga, mis alles hiljuti kulmineerus tolle objekti müügiga.

Keni abiga räägime, mis meil üldse plaanis oli, kuidas meile kaikaid kodaratesse loobiti, kuidas kaasomandi riskid kipuvad ikkagi pigem alati realiseeruma, kui head raha Pärnust sel suvehooajal oli võimalik teenida ning mida me sellest kõigest õppisime. Saate lõpuosas on aga ka väärt reklaamiminutid, kui pakume oma kuulajatele müügiks üht sel suvel juba sisse töötatud Airbnb korterit Pärnus väga magusas asukohas.

scroll to top