fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #100 | Suur juubel! Urmas Sõõrumaa: praegu on kinnisvaras võimaluste aeg!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus elu kunstniku Urmas Sõõrumaaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #100

“Kinnisvarajutud” podcasti 100. osas tähistame meie megasuurt juubelit koos Eesti viimaste kümnendite ühe edukama ärimehe Urmas Sõõrumaaga. Kuigi praegusel ajal ennast elu kunstnikuks nimetav Sõõrumaa on ettevõtluses tegutsenud laial rindel, siis on ta väga palju tegutsenud ka kinnisvaramaailmas.

Tõenäoliselt on enamus eestlasi käinud ja kogenud Rotermanni kvartali võlusid, teavad Patarei merekindlust ning on kursis, kus asub Tallinna südalinnas Foorumi keskus. Kõigist nendest objektidest tuleb saates rohkem või vähem juttu ning kuuleme huvitavaid taustajutte ja tulevikuplaane.

Loomulikult pühendame saates suure osa ka vaimsusele, energiatele ja kõigele sellele, mis Urmase elus ja äritegevuses olulist rolli mängib. Lõpuks jõuame tõdemusele, et praegu on kinnisvaras võimaluste aeg, kuna mida sogasem ja keerulisem on aeg, seda paremaid kalu annab sealt välja tõmmata.

Mõnusat juubelit kõikidele meie kuulajatele ja olge ikka meiega!

scroll to top