fbpx
Close

Kes on Mikroinvestor?

Avatar

Foto: Mikroinvestor

Mikroinvestori eesmärgiks on levitada rahatarkust läbi oma kogemuse ning innustada inimesi oma rahaasju haldama ja investeerima.

Ankeet

Nimi: Mikroinvestor

Hüüdlause: Kõige olulisem on alustada!

Lühitutvustus: Mina olen Mikroinvestor. Miks? Sest alustasin väikeste summadega ning minu eesmärgiks on teadvustada, et ka väikeste summadega saab investeerida ning julgustada inimesi alustama. Miks rebane? Sest rebane on nutikas, kaval, tark ja uudishimulik.

Olen naine 40ndate alguses ning investeerimisega alustasin 2017.a aprillis, mil avasin kasvukonto ning kandsin sinna oma esimesed 25 eurot. Investeerin väärtpaberitesse ja fondidesse.

Lisaks oma kogemuse ja mõtete jagamisele huvitab mind väga investeerimispsühholoogia. Meile meeldib mõelda, et me teeme ratsionaalseid otsuseid, kuid tegelikkuses oleme me kõik inimesed. Meid mõjutavad meie emotsioonid.

Ma elasin pikalt palgapäevast palgapäevani ning olin kindel, et ma ei saagi selles osas midagi muuta ja investeerimine ei ole mulle. Me ei teadvusta endale, kui palju uskumusi meil raha kohta on, mis meid tagasi hoiavad. Usume igasuguseid müüte ning tihti jäädakse ootama õiget aega. Parim aeg alustamiseks oli eile ning õiget aega võib ootama jäädagi. Seepärast alusta kohe!

LOE BLOGI

scroll to top