fbpx
Close

Kes on Investriss?

Avatar

Investriss on neiu, kes käe investeerimiskuradile andis 2016. aasta lõpus ning esimese blogipostituse pani kirja 2017. aasta mais. Nagu ta oma esimeses postituses ütleb, siis kuigi tema kuupalk on üle Eesti keskmise, siis tema eesmärgiks pole mitte lihtsalt “ära elada” vaid ELADA. Seetõttu on ta enda sihiks võtnud läbi investeerimise finantsvabaduseni jõudmise.

Ankeet

Nimi: Investriss

Hüüdlause: Ühe neiu teekond finantsvabaduseni.

Lühitutvustus: Olen neiu, kel peagi vanusenumber “3”-ga algab. 2016. aasta detsembri alguses sattusin Facebookis peale Estateguru (võimalik, et oli ka Crowdestate) reklaamile ja tundus huvitav. Siiski tõmbasin hoo maha, sest ei teadnud investeerimisest suurt midagi. Järgnevatel nädalatel möödusid aga kõik minu õhtud investeerimisteemalisi blogisid avastades ning juba kuu lõpus avastasin end esimest tehingut tegemas.

Tänasel päeval koosneb minu portfell ühisrahastusest (Omaraha, Moneyzen ja Mintos) ning LHV Kasvukontost. Üksikaktsiate ostuni pole veel jõudnud, kuid kui suudan püsivalt suurema summa raha säästa (ning seda kohe mitte ühisrahastusse või Kasvukontole panna), siis plaanin tulevikus ka selle tee ette võtta.

LOE BLOGI

scroll to top