fbpx
Close

Kes on Elunaut?

Avatar

Elunaut on 2017. aasta suvel finantsblogiga alustanud väikeinvestor, kelle eesmärgiks on koos abikaasaga 50. eluaastaks saavutada finantsvabadus.Esimesed aasta aega kirjutas ta nime alt Tasane Investor, kuid pärast Rahajutud.ee portaali alla liikumist vahetas nime.

Ankeet

Nimi: Elunaut

Hüüdlause: Blogi ühe pere teekonnast finantsvabaduse suunas!

Lühitutvustus: Varjunime Elunaut taha peitub 30-ndate eluaastate keskel olev meesterahvas, kes teeb oma esimesi samme maailmas, mis tema jaoks täiskasvanuelu eelmised 15 aastat täiesti kaugeks jäi.

Pikemaks eesmärgiks oleme koos abikaasaga võtnud 50. eluaastaks finantsilise vabaduse saavutamise sellisel tasemel, et saame teha ainult neid töid ja selles mahus, mida ise soovime. Seega, investeerimishorisont on pikk ja seetõttu on plaan samm-sammult oma teadmisi kasvatada ning üritada säästetud raha ilma liigseid riske võtmata kasvama panna.

Misasi see Elunaut on? Nimi sai valitud pika vaatega, kuna ühel hetkel peaks blogist saama veidi enam kui vaid finantsblogi ning ainult pika ja lohiseva investori nimega ei soovinud ennast piirata. Nimi peab mulle, kui koonerdavale investorile, igapäevaselt meelde tuletama seda, et tegevuse eesmärk on siiski ka elu nautida. Seda nii jooksvalt praegu kui ka tulevikus finantsvabaduseni jõudes.

LOE BLOGI

(Märts 2018) Suva, müüsin aktsiad maha ja liisin Audi A8* (730)

(Jaanuar 2018) Joppenpuhh, detsember, tuligi ära! 50% klubi on tõsiasi (185)

(Mai 2018) Vaesuse mõttelaad ehk kindel viis, kuidas sa kunagi oma rahaasju korda ei saa! (766)

scroll to top