fbpx
Close

Kerli Ruul | 2019 esimesed kuud

Avatar

Hei-hei !

Kahjuks pole ma ammu midagi kirjutanud. Proovin end parandada :). Veebruar oli minu jaoks eriti kiire aeg, sest uus semester algas ja pidin uuesti kooliga tegelema hakkama. Neile, kes ei tea, siis omandan oma teist kõrgharidust.

Vahel muutsin ka oma harjumusi. Juba kuu aega olen ärganud varem ülesse (1,5 tundi varem, kui tavaliselt ärkan). Varem ärkamine annab mulle võimaluse teha selliseid asju, mille jaoks tavaliselt õhtuti aega ei leia.

Loe edasi SIIT.

Kes on Kerli Ruul?

2 Comments

 1. Kerli,

  Mediumis kommimiseks peab kasutaja tegema, aga kaks küsimust – 79% säästumäär on ikka wowwowwow. Mis suurusjärgus teil igakuised kulud on? Teiseks, kui suured teil laenud olid millest te lahti saite? Endal ka laenude likvideerimine käsil (eluasemelaenu oma küll mitte) ja väga raske on suur summa ära anda:).

  1. Hei,

   Vabandust ei märganud enne, et siia on midagi kommenteeritud. Kahe peale on meil kuus kulusid 800-1100 euro eest – täitsa koonrid ei ole 🙂 . Laene oli meil umbes 60k eest. Suure summa ära andmine oli lihtsam, sest me olime selle eemärgiga seda kogunud. Idee laenudest vaba olla oli emotsionaalselt tugevam kui see rahapatakas.

   Päikest,
   Kerli

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

2 Comments
scroll to top