polar.com

Jaak Roosaare | Märts 2018 kokkuvõte – elu parim märts!

Jaak Roosaare

Ongi aprill käes ja sellega seoses on jälle ka talv kohale jõudnud. Hommikul ei saanud Hugo käruga uksest välja, hanged olid liiga suured. Aga nagu keegi Scandiumi kontoris täna ütles, siis see pidi nüüd selle hooaja viimane talv olema 😉

Igatähes oli märts täiega äge kuu, ütleks lausa et elu parim! Mul võeti maha breketid, valmis sai RSÕ III, käisime SW müügijuhtidega Edinburghis (ühtlasi jätsime Mariaga lapsed vanaemade hoida ja tegime “dateweekendi”), toimusid Scandiumi esimesed talvepäevad (mille käigus õppis Jako mäesuuskadega sõitma). Esinesin märtsis vist rohkem kui ühelgi varasemal kuul – Riiast alates ja Webinariga lõpetades, sekka loengud Poska Gümnaasiumis, Tartu Ülikoolis, TTÜ-s ja Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Valisin endale SW programmi tubli ja säravate silmadega juhendatava. Saime Elva Kodu Pika tänava majja üürnikud sisse. Müüsime ära viimase Kirsiaia Kodu korteri. Asutasime uue kinnisvarafirma Lionpack. Hugo tegi esimesed kõndimised õues. Sõitsin 589 kilomeetrit ratast, tegin 2325 kätekõverdust ja üle 300 000 sammu. Lisaks jõudsin 4 korda Bikram joogasse ka. Ja kuu lõpus kutsus Jarko ajakirjast Kalale meid Jakoga Peipsi peale särjepüügile ka. Nii, et kuu läks täie ette!

Tagasi vaadates tundub, et kuu oli megapikk ja väga palju asju sai tehtud. Samas läks aeg kiiresti. Investeerimise vallas oli ka põnev kuu. Nimelt sain lahti oma ühest suurimast aktsiapositsioonist – OEG-le tehti ülevõtupakkumine ja kuu lõpus leidsin sellele rahale uue rakenduse. Alguses oli küll plaan hoida ja vaadata ning müüa pigem ülevõtupakkumisse, kuid kahjuks/õnneks oli kohe raha vaja ja nii läksid aktsiad ikkagi turgu.

Loe edasi SIIT.

Kes on Jaak Roosaare?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga