fbpx
Close

Hammocks in the Wind | Workhorse – uue elektrisõidukite firma põhjalik ülevaade. Kas aktsia võib kolmekordistuda?

Avatar

Foto: Pixabay

Täna annan põhjaliku ülevaate ühest uuest elektrisõidukite firmast, mida ma viimasel ajal põhjalikult uurinud olen ja mis ka minu portfellis leidub. Selleks on Workhorse. Ehk siis elektrisõidukite firma, mis viimastel kuudel aktsiaturul rohkelt tähelepanu on saanud.

Workhorse on luubi all eelkõige seetõttu, et ta võib juba sellel või järgmisel kuul võita USA riikliku positeenistuse (USPS) hiiglasliku 6 miljardi dollarise tellimuse.

Selline tellimus oleks iga firma jaoks kullaauk, kuid kuna Workhorse on alles väike start-up, siis on panused suured. Osad investorid loodavad, et aktsia võib isegi kahe-, kolme- või neljakordistuda.

Kuid see pole veel kõik, Workhorse on ka segatud USA presidendivalimistesse. Nimelt kahtlustatakse, et Trump võib USPS-i tellimust kasutada häälte võitmiseks.

Selgitan põhjalikult lahti, millega Workhorse tegeleb, milliseid veokeid ta toodab, millised on ta eelised (madalamad kulud, droonid, riigitoetused) ja kes veel Workhorse’i aktsiat kokku ostnud on.

Ei tasu ka unustada, et Workhorse’i aktsia on viimase kolme kuu jooksul 500% tõusnud. Kas asi on õigustatud ning kas aktsia võib tõesti veel mitmekordistuda?

Loe edasi SIIT.

Mis on Hammocks in the Wind?

scroll to top