fbpx
Close

Hammocks in the Wind | Mu portfell on nüüd 100 000 dollarit väärt!

Avatar

Foto: Hammocks in the Wind

Mu portfelli väärtus ületas esimest korda 100 000 dollari piiri! Kui ma otsustasin 2020 aasta jaanuaris kuuülevaateid kirjutama hakata, siis ma ausalt ei uskunud, et nii kiiresti 100 000 dollari piiri ületan.

Jaanuaris oli mu portfell umbes 50 000 dollarit. Vaid paar kuud hiljem ja nüüdseks on portfell KAHEKORDISTUNUD.

Aga mis siis kriisist sai? Kes teab?!

Ma ei tea isegi, kuidas see nii läks. Hullumeelsed kuud! 🤪

Ja mitte ainult! Ma ei oleks seda ka isegi mai alguses ette aimanud, sest mai esimesel börsipäeval kukkusid paljud mu aktsiad päevaga kolinal 10%, 15% ja isegi pea 20%.

Nagu ma eelmise kuu kokkuvõttes avaldasin, siis inverteesin suure summa kriisi käes pea kokku kukkunud USA lennufirmadesse ja kruiisiäridesse.

Oli mul ju meeles, et Warren Buffett teenis eelmise finantskriisi ajal kannatada saanud firmadesse investeerides 10 miljardit dollarit. Nüüd oli lõpuks minu kord teenida!

Pealegi, minu lemmik tsitaatki temalt ütleb ”Ole ahne, kui teised kardavad ning karda, kui teised on ahned.” Ja mis ajast olen mina see, kes kardab? No way! Aeg tundus perfektne.

Aga siis tuli muidugi see kurjakuulutav laupäev, kui Buffett avaldas, et viskas kõik lennufirmad portfellist välja…maailm olevat muutunud.

Aga minu portfell? AAL, DAL, UAL, LUV hordides.

Tänud Buffett, pidid ju hoidma? Reetur…

See oli laupäev. Esmaspäeval hakkas muidugi kukkumine pihta…

Loe edasi SIIT (inglise keeles).

Mis on Hammocks in the Wind?

scroll to top