fbpx
Close

Elunaut | Ei hakka mingit klikimeelitamise pealkirja panema, kuigi põhjust taas ju on!

Avatar

Juulis kuulasin palju ettekandeid ja tagasisidet Investeerimisfestivalilt ning tundub, et kogukonna põhirõhk hakkab investeerimiselt liikuma ettevõtluse peale. Kui aastaid on palju räägitud sellest, kuidas ja kuhu paigutada 50-100 eurot, et see hakkaks intresse tiksutama, siis nüüd arutatakse üha enam põhimõtet, et investeerimine on küll kasulik ja seda tuleb teha, kuid finantsvabaduseks ainult sellest ei piisa. Tuleb mõelda, kuidas suurendada oma tulusid!

Need mõtted kuidagi hästi klapivad minu teekonnaga, sest ka käesolevas kuukokkuvõttes saan kokku lüüa numbrid, mida umbes 5 aastat tagasi ma ei osanud uneski näha. Tagantjärele vaadates olid mul tegelikult kõik oskused sissetulekute drastiliseks tõstmiseks olemas, aga puudus pealehakkamine ja usk iseendasse. Nagu olen varemgi kirjutanud, siis mind sütitas teenistust suurendama just investeerimismaailma sukeldumine, kuna tahtsin lihtsalt koguda üha uut kapitali, mida saaks oma uute ja huvitavate teadmiste rakendamiseks kasutada.

Kuidagi märkamatult olen oma igakuised sissetulekud keskmiselt kolmekordistanud ning parimatel kuudel isegi kuuekordistanud. See kõik on toimunud samm-sammult ning lihtsalt kõva töö ja pühendumise tulemusena. Senine areng lubab mul loota, et ka edasi suudan järjest rohkem inimestele lisaväärtust pakkuda, mille eest mulle siis vastutasuks ollakse nõus maksma.

Loe edasi SIIT

Kes on Elunaut?

scroll to top