fbpx
Close

Dividendipiraat | Väga tasuv hobi

Avatar

Me peres keegi ei ole suurem asi mees- või naiskonna spordi harrastajad, aga individuaalspordialasid meeldib küll omas tempos harrastada ja hea meelega teeks seda suuremaski mahus, kui praegu. Aga nagu teada, igasugused peened spordialad eeldavad päris suuri kulutusi, mis minu kokkuhoiupoliitikaga väga ei sobi kokku.

Just ses osas saan täna kiita, et oleme viimastel aastatel harrastanud väga mõnusat ja säästliku eluviisiga hästi kokku sobivat spordiala, nimelt kettagolfi aka disc golf. Minu meelest lihtsalt üliäge, et disc golfi radasid järjest juurde tekib ja enamus neist tasuta kasutamiseks on. Ostsime kõigile pereliikmetele mõned aastad tagasi ühe kotitäie odavaid kettaid, ning viskame nendega siiani. Odavad kettad sobivad meile hästi, sest ketast heidame piisavalt halvasti, et mitte võistelda tahta, samuti poleks kaotus nii valus, kui mõni ketas kadunuks jääkski 😀

Nii veedame kohe, kui lumi kadunud ja metsa all juba vähekenegi kõndida kannatab, pea iga nädalavahetuse metsas kettaid loopides. Seni on küll varbad veidi märjaks saanud ja kettad vahel suhteliselt sopaseks, aga lõbus on ikkagi. Eriti mõnus, kui tegemist pikemat sorti (18-34 korviga) rajaga, siis on tegevust terveks päevaks ja igav ei hakka. Võtame kaasa ka veepudeli ning võileivad või muu piknikumaterjali, ning päev värskes õhus on garanteeritult ülimõnus!

Loe edasi SIIT.

Kes on Dividendipiraat?

scroll to top