fbpx
Close

Dividendipiraat | Kogu tõde õppelaenust

Avatar

Sattusin täna Pinsi Põlve kuu kokkuvõtet lugema, ja esiteks – *high five* – nii tubli töö! Väikeste kindlate sammukestega suurte võitude finantsvabaduse poole! Eriti innustav oli lugeda, et on teisigi, kes võtavad tõsiselt oma peaga analüüsi ja otsuste tegemist, mitte ei torma ummisjalu teiste sabas.

Teiseks pean tunnistama, et igasuguste koolituste osas olen mina skeptiline, mulle on tundunud, et Eestis on koolitused hirmus kallid, ja kipuvad pigem sellised jututubade stiilis monoloogid olema, mitte konkreetsed meetodid jms. Nii et ootan põnevusega, et ehk Pinsi Põlv jagab pärast ka muljeid! Ise ma loen lõputult investeerimisraamatuid, kuna neid saab raamatukogust tasuta laenutada ja omas tempos nö läbi proovida ja arvutada. Rääkimata sellest, et kokku hoitud raha omakorda kasvama panna. Kui raamatud otsa saavad, ja ikka mingit tarkust külge pole jäänud, siis vaatan edasi.

Kolmandaks aga jäi mul silma Pinsi Põlve otsus õppelaenu mitte maksta, sest et summa on nagunii hirmus pisike. Ee.. nojah.. ütlen ausalt, et minu arust on see tõepoolest absoluutselt igaühe enda otsus, ja ma kohe kindlasti ei kritiseeri seda valikut! KÜLL aga.. 😀 Küll aga tahaksin siinkohal sõna võtta teemal Eesti riik ja väljamaa pankade nuumamine noorte inimeste eduka tuleviku arvelt! See ajab mind lihtsalt niivõrd tigedaks.

Loe edasi SIIT.

Kes on Dividendipiraat?

scroll to top