fbpx
Close

Dividend Investor | Oktoober 2023 – elu, ettevõtlus ja investeerimine

Avatar

Foto: Pixabay

Tunnistan, et dividendinvestor.ee blogi on viimase aasta-pooleteise jooksul veidi unarusse jäänud. Üks oluline põhjus selleks on asjaolu, et jagan investeerimisteemalist sisu juba nii paljudes erinevates kanalites, et kõik saab justkui öeldud – kiiremad infokillud dividendinvestor.ee Instagrami story’des, muud päevakajalised teemad Youtube saates “Börsijutud: investor vs kaupleja“, põhjalikud ettevõtte kaudu investeerimist puudutavad teemad oma raamatupidamisfirma MagInvest blogis. Lisaks sisukad analüüsid ja minu aktsiatehinguid puudutav info Miljoniklubi videokõnedes ja uudiskirjades.

Seega ei ole enam tükk aega leidnud sellist head nurka, mille valguses siin blogis investeerimisteemasid kajastada. Mujal räägitut korrata nagu ei taha. Samas pikkade postituste ja analüüside kirjutamiseks siia blogisse ka enam iganädalaselt aega ei ole.

Kuu keskpaigas maal veel viimast korda muru niites tuli pähe mõte, mis sütitas motivatsiooni minus eneses ja ühtlasi võimaldab luua unikaalset sisu ka dividendinvestor.ee blogisse. Siin see on.

Loe edasi SIIT.

Kes on Dividend Investor?

scroll to top