fbpx
Close

Coinbase uurib võimalikke siseinfo abil tehtud keelatud tehinguid

Avatar

Maailma üks suurimaid krüptovaluutade kauplemisplatvorme Coinbase avaldas ametliku teate, et neil on põhjust kahtlustada, et nende oma töötajad tegid illegaalseid tehinguid, kui nende lehel hakati kauplema bitcoin cashiga (BCH).

Coinbase teatas teisipäeva õhtul, et nende kasutajad saavad võimaluse osta ja müüa bitcoin cashi. Bitcoinist eraldunud bitcoin cashi hind kerkis selle uudise peale Coinbase’i platvormil rekordilise 8500 dollari peale, mis oli pea kolm korda kõrgem, mida näidati teistes portaalides. Varsti pärast seda kauplemine katkestati “suure volatiilsuse” ja tõenäoliste kahtlaste tegevuste tõttu.

Coinbase’i juht Brian Armstrong kirjutas kolmapäeva hommikul avaldatud blogipostituses, et BCH hind teistel platvormidel hakkas tõusma tunde enne seda, kui nende firma kauplemise alustamise teatega välja tuli. See on otsene vihje, et ettevõtte töötajad, kes asjast teadlikud olid, tegelesid siseinfo põhjal kauplemisega.

“Arvestades, et hind hakkas tõusma tunde enne meie ametlikku teadet, siis viime läbi põhjaliku juurdluse. Kui leiame, et mõni meie töötaja või kaastööline rikkus reegleid, siis me kindlasti anname asjale juriidilise käigu,” vahendas portaal Investopedia Armstrongi sõnu.

Oma blogipostituses selgitas firma juht, et nende töötajatel ning töötajate pereliikmetel ja sõpradel oli keelatud enne kauplemise alustamist üldse bitcoin cashiga kauplemine. Tema sõnul kasutati sarnast mustrit ka siis, kui Coinbase alustas oma platvormil tehinguid Etheri ja Litecoiniga.

Bitcoin cashiga kauplemine peaks Coibase’i platvormil jätkuma kolmapäeval.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top