fbpx
Close

Austraaliast blogiv Portfell X sai endale uue veebikodu

Avatar

Rahajutud.ee portaal on palaval suvel käed löönud veel ühe blogijaga, kellele tõenäoliselt palavad ilmad pole midagi uut. Nimelt on uude koju aadressil portfellx.rahajutud.ee liikunud Austraalias elav ja töötav eestlasest rahablogija Portfell X.

Alles märtsist kirjutamisega alustanud Portfell X on lühikese ajaga kerkinud Rahajutud.ee portaalis loetumate blogide hulka ning seetõttu tegime temaga juba ka pikema intervjuu.

Uue veebikodu avamist kommenteeris Portfell X ise selliselt: “Võimalusest uue domeeni alla kolida informeeris mind Rahajutud.ee toimetus. Kuna senine koostöö Rahajutud.ee portaaliga on olnud äärmiselt meeldiv, siis väga pikalt kukalt kratsima ei pidanud. Optimistina loodan kindlasti, et koostöö Rahajutud.ee portaaliga ja uuele domeenile liikumine annavad blogile positiivse lisatõuke!”

“Sellest hetkest peale, kui Portfell X esmakordselt mulle e-maili vahendusel enda blogi tutvustas ja me seda Rahajutud.ee keskkonnas vahendama hakkasime, olen tema postitusi isegi väga innukalt lugenud. Minu jaoks teeb Portfell X blogi eriliseks fakt, et tegemist on maailma teises otsas elava eestlasega, mistõttu on olemas automaatne eripära võrreldes teiste eesti keelsete blogidega,” kommenteeris Rahajutud.ee peatoimetaja Siim Semiskar.

Lugejatele lubab Portfell X edaspidi järjest rohkem tuua blogisse sisse erinevaid teemasid: “Senini olen väga palju keskendunud kuu ülevaadetele. Tulevikus tahan kindlasti rohkem kirjutada säästmisest ja aktsiatest, kuna need on valdkonnad, mis mind ennast väga paeluvad. Samuti olen mõelnud sünteesida rahaasjad isiklike huvidega, sh reisimine ja Ida-Aasia kultuur, ning põgusalt neil teemadel ka filosofeerida. Alati ootan lugejate mõtteid ja tagasisidet sisu planeerimisel.”

Uue veebikoduga kaasneb Portfell X blogile, nagu teistele seni liitunud kirjutajatele, veidi suurem tähelepanu meie veebilehel – paremal küljepaneelil asuva rubriigi ning “Toimetaja valiku” rubriigis blogipostituste esiletõstmise näol.

scroll to top