polar.com

Tuleva blogi | Vaata üle: kui palju saad sel aastal maksuvabalt III sambasse investeerida?

Foto: Tuleva blogi

Kuna maksuametis käib arvestus kalendriaasta põhiselt, on detsember sobiv hetk selle aasta sissetulekud üle vaadata, et vajadusel kolmandasse sambasse lisakanne teha ja maksusoodustust maksimaalselt ära kasutada.

Oluline!

 • Et sinu sissemakse läheks selle aasta arvestusse, peab raha jõudma sinu kolmanda samba kontole pensionikeskuses hiljemalt 30. detsembril. Sissemakse kuupäevaks loetakse osakute väljalaske päeva – see on 1 päev pärast raha laekumist.

Loe edasi SIIT.

Mis on Tuleva blogi?

Üks kommentaar

 1. Olen jahmunud, kui jagan siin oma kogemust, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest nimetatakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest, ta on mulle tõestanud, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes lahkus mu juurest ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde tagasi lihtsalt seetõttu, et ta hakkas kuulama kõmu, et ma pole truu. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, et parandada teie purunenud suhe või teie abielu. Tema juurde saab tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele …

  (1) Sa tahad oma endist tagasi ..
  (2) Tahad, et mehed / naised järgiksid teid ..
  (3) Tahad last ..
  (4) Vajate vaimset abi ..
  (5) Peatage lahutus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga