fbpx
Close

Tallinna börsil on oodata Arco Vara ja EfTENi kolmanda fondi 12 kuu vahearuannet

Avatar

Nasdaq Baltic avaldas oma kodulehel esmaspäevase kauplemispäeva eel börsiteate, kus toodi välja kõik algava nädala tähtsamad sündmused.

Tallinna börsil noteeritud ettevõtetest on jaanuari müügitulemustega välja tulemas LHV Group ja PRFoods. LHV puhul on kuupäevaks konkreetselt määratud 13. veebruar, PRFoodsi puhul vahemik 12.-18. veebruar.

Baltic Horizon Fundi investorid saavad varsti enda kontole järjekordse kvartaalse väljamakse, kui dividendi ex-kuupäevaks on 14. veebruar ja nimekirjad fikseeritakse 15. veebruaril. Teatavasti maksab kinnisvarafond investoritele 2017. aasta neljanda kvartali eest välja kokku 1,78 miljonit eurot ehk 0,023 eurot ühe osaku kohta.

2017. aasta 12 kuu vahearuande esitavad sel nädalal kinnisvarasektoris tegutsevad Arco Vara ja EfTEN Real Estate Fund III. Mõlemad aruanded peaksid laekuma 15. veebruaril.

12 kuu vahearuanded esitavad ka Vilniuse börsil noteeritud energeetikaettevõtted Amber Grid, LITGRID (mõlemad 14. veebruaril) ja auditeeritud majandusaasta aruande panevad lauale Energijos Skirstymo Operatorius ja Lietuvos energijos gamyba (mõlemad 15. veebruar).

Leedu külmikutootja Snaige ja Läti elektroonikafirma HansaMatrixi aktsiate omanikud saavad minna vastavalt 15. ja 16. veebruaril aga aktsionäride erakorralisele koosolekule.

scroll to top