fbpx
Close

“Rahakratt” #50 | Juubilaridel on külas Rahakratt ehk poliitebakorrektne jutt sellest, kuidas mitte olla vaene!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus tuvimaskis blogija Rahakratiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #50

“Kinnisvarajutud” podcastil täitub poolsada aastat! Juubel on numbriliselt igati soliidne, aga valisime selle tähistamiseks kõike muud kui soliidse viisi. Nimelt on meil külas Eesti kõike populaarsem ning seejuures ka kõige teravama keele ja sirgema väljaütlemisega rahablogija Rahakratt.

Kui Eesti #1 kinnisvarapodcast ja #1 rahablogija saavad kokku, siis peaks justkui häid asju juhtuma? Aga ei juhtunud suurt midagi. Rääkisime majadest ja korteritest, rikkusest ja vaesusest, lollusest ja tarkusest. Ainult ilmast ei rääkinud… või tegelikult, Rahakratt vist korra midagi mainis, et nokk olla ühel päeval kasteveega kokku saanud.

Kuula omal vastutusel!!!

scroll to top