fbpx
Close

Rahajutud.ee veebiportaal – mis? miks? ja kellele?

Avatar

Tere Rahajutud.ee portaali lugeja!

Rahajutud.ee veebikeskkond sündis otsesest vajadusest, kui finantsteemaliste blogide jälgimine erinevates keskkondades muutus järjest keerulisemaks ja aeganõudvamaks.

Meie portaali peamiseks eesmärgiks on koondada ühele lehele Eesti blogijad, kes kirjutavad investeerimisest, finantsvabaduse poole püüdlemisest, majandusest, aktsiaturgudest, krüptorahadest, ettevõtlusest, enesearendamisest ja teistel siia loetelusse hästi passivatel teemadel.

Lisaks on plaanis intervjueerida meie investeerimisblogijaid ning selle ala tegijaid, pakkuda põnevaid uudiseid ja kommentaare nii Eestist kui laiast maailmast, tutvustada kliendi vaatenurgast Eesti finantsettevõtteid ning nende pakutavaid tooteid ja teenuseid.

Soovitan kindlasti liituda meie meililistiga, mille abil saadame Sulle kord nädalas lõppenud nädalat kokkuvõtva kirja, mille abil on veel mõnusam ja mugavam viimastele blogipostitustele silm peale panna.

Kuna teeme seda veebilehte nendest teemadest huvituvate lugeja jaoks, siis siinkohal palun ka Sinu abi, et koos saaksime Rahajutud.ee portaali muuta veel paremaks ja kasulikumaks.

Kui leiad, et mõni Sinu lemmikblogidest pole veel meie keskkonnas esindatud, siis anna sellest meile teada või ärgita blogijat endast ise meile märku andma. Samuti on oodatud erinevad kaastööpakkumised ning oleme avatud ka ettevõtetele, kes sooviksid ennast sellisele sihtgrupile nähtavamaks muuta.

Kõik ettepanekud, kriitika, pakkumised ning küsimused on oodatud meiliaadressile info@rahajutud.ee.

Pikka ja meeldivat koostööd soovides

Siim Semiskar, peatoimetaja

Liitu ühe klikiga kohe ka meie Facebooki lehe jälgijate hulka:

scroll to top