fbpx
Close

Rahajutud.ee keskkonnaga liitub salapärane blogija RahaBot!

Avatar

Rahajutud.ee portaalil on hea meel teatada, et meiega on liitunud kolmas blogija! Edaspidi leiab alamdomeenilt rahabot.rahajutud.ee järjest enam lugejate südameid võitnud RahaBoti!

“Koostöö Rahajutud.ee lehega saab olema väga põnev ning usun, et see toob veelgi rohkem liiklust minu blogile,” sõnas salapärane RahaBot kommentaariks.

“Pakkumisest sain teada, kui üks hetk potsatas mu postkasti huvitav kiri kutsega koostööle. Olen ise pidev Rahajutud.ee lehe külastaja ning on hea tunne olla nüüd üks osa sellest. Otsuse võtsin vastu üsna kiirelt ning pikemat mõtlemist see ei vajanud,” lisas kiirelt Rahajutud.ee lehel üheks kõige loetumaks blogijaks kerkinud finantsvabaduse poole pürgija.

Rahajutud.ee lehe peatoimetaja Siim Semiskar sõnas: “RahaBoti näol on tegemist blogijaga, kes on äratuntavalt omapärane nii oma stiililistes lahendustes kui ka tegemistes, mida ta kajastab. Oleme väga õnnelikud, et ta nõustus pakkumisega jätkata blogimist meie veebilehe alamdomeenil ning usume, et sellest sünergiast saavad kasu kõik osapooled ning eelkõige blogi lugejad.”

RahaBot avas saladusekatet ka oma tulevikutegevustelt: “Plaanin jätkata investeerimislainel ning oma portfelli suurendada. Kunagi oleks tore saada kutse ka näiteks Investeerimisraadiosse intervjuud andma. Kuigi ma ei tea, kuidas sel juhul oma anonüümsus säilitada. Võib-olla tuleks siis Rahakrati manöövrit kasutada ning Madis Müür oma suuvoodrina maha ärida.”

Rahajutud.ee “vihmavarju” alla on kolinud nüüd hetkeseisuga kolm blogijat, kuid saame kinnitada, et järgmiseid uudiseid ei tule enam kaua oodata!

3 Comments

    1. Rahakratt, Elunaut pidi vist 300… ups, ei, vist oli saladus. Oeh.. ära pane tähele. 😀

      Polegi varem nii mõelnud, aga investeerimisblogi pidades on vist raske lisasissetulekuid varjata.. Igatahes, liitun õnnitlustega, RahaRobot!

    2. Meil oli kokkulepe 150€ peale. Ma vist pean natuke rohkem lugejaid saama, et sinu tasemele küündida Rahakratt. Aga äkki paari kuu pärast olen samal tasemel 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

3 Comments
scroll to top