fbpx
Close

Pere investeerib | Veebruari ülevaade

Avatar

Veebruaris pidime eriti kokkuhoidlikult hakkama saama, sest sissetulekud olid palju tagasihoidlikumad kui tavaliselt. Oleme pidanud kohanema veidi rollide vahetusega pereisa on lapsi kantseldanud tavapärasest rohkem ja pereema on saanud tööl käimise “mõnu” tunda, mis on teda motiveerinud kiiremini liikuma finantsvabaduse poole.

Ja nagu kiuste on leidunud mitmeid huvitavaid kinnisvara pakkumisi, mis on tulnud paraku mööda lasta, sest paar kuud pole isegi eriti säästa saanud. Meelerahu põrsast lõhki veel lööma ei hakka, sest see peab igaks juhuks tagavaraks olema. Aga pole hullu, sest ega head diilid otsa ei saa ja küll tuleb uusi ja paremaidki.

Oleme otsustanud ka auto välja vahetada veidi uuema ja loodetavasti ökonoomsema vastu. Kui saame hea pakkumise, siis võtame liisingusse, aga kui tahetakse suurt intressi, siis tuleb välja osta. Muidugi oleks hea, kui saaks auto all oleva raha ka teenima panna, aga pole mõtet võtta suurt riski kui kasu on olematu. Uue saaks isegi 0%-ga, aga uut me kindlasti ei osta, sest seal kaotab juba hinnas tõenäoliselt rohkem kui väikese intressiga liisingus.

Loe edasi SIIT.

Mis on Pere investeerib?

scroll to top