fbpx
Close

Mis on Vabaduse teekond?

Avatar

Foto: Vabaduse teekond

Domeeninime vabaduse teekond all blogi pidav Hendrik alustas investeerimist juba gümnaasiumis ning noormehe sooviks on tulevikus omandada majanduskraad. 2019. mais blogimist alustanud Hendrik investeerib väikeste summadega ning üritab avalikult ennustada aktsialiikumisi.

Ankeet

Nimi: Vabaduse teekond

Hüüdlause: “The more you learn, the more you earn” – Warren Buffett

Lühitutvustus: Olen 18-aastane gümnaasiumi õpilane, blogi pidaja ja ka investor. Esimene kokkupuude investeerimisega oli 16-aastaselt, kahjuks piirdus see ainult 2-3 artikli lugemisega. Aasta hiljem avastasin enda jaoks hobi, tuleviku töö ja enda elu eesmärgi.

Hetkel veel investeerin ma pikaajaliselt, kuid ma tahaksin saada päevakauplejaks. Investeeringute suurus ei ületa tavaliselt 200€, sest mul lihtsalt ei ole rohkem raha. Seoses sellega tahangi purustada müüdi, et investeerimine on ainult rikaste inimeste asi.

Blogi idee on jagada minu kogemusi Teiega ja selle kõrvalt Teid ka õpetada.

Kuidas ma eristun?

Ma pole siiani kohanud ühtegi Eesti blogi, mis teeks aktsiatele ennustusi. Seega otsustasin hakata neid ise tegema – igal pühapäeval on võimalik minu blogist lugeda tulevaseks nädalaks aktsiaennustusi.

Kuna mu investeeringud on väikesed, olen ma üsna heaks motivatsiooniks neile, kellel on sama mure. Me kõik teame, et väike investeering=väike kasum, kuid minu üks eesmärkidest ongi süvendada väike investoritele motivatsiooni, et ei ole oluline algsumma suurus vaid alustamine.

LOE BLOGI

scroll to top