fbpx
Close

Mis on Teekond finantsvabaks?

Avatar

Foto: Teekond finantsvabaks

Ankeet

Nimi: Teekond finantsvabaks

Hüüdlause: Ühiselt finantsvabaduse poole.

Lühitutvustus: Meie oleme Eliis (25) ja Alex (26), kes on ühiselt seadnud eesmärgiks saavutada Finantsvabadus. Selleks, et meid tundma õppida, räägime natuke endast ja meie tegemistest.

Eliis – pean ennast keskmisest aktiivsemaks nooreks. Olen lõpetanud õigusteaduskonna bakalaureuseõppes Inglismaal ning magistriõppes Eestis. Ka igapäevaselt töötan hetkel juristina. Põhitöökoha kõrvalt annan loenguid Tallinna Majanduskoolis ning pakun konsulteerimise teenust ühele konsultatsiooniettevõttele.

Alex – mina iseloomustaksin ennast kui hunt kriimsilma. Põhitöökoht on mul ehitusvaldkonnas ja selle kõrvalt olen läbimas magistriõpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis “Ehitise projekteerimise” erialal. Lisaks eelmainitud tegevustele on väga tähtsal kohal ka minu hobi – korvpallikohtuniku töö. Saalikorvpallis hakkab minul meistriliigas juba 6. hooaeg kohtunikuna. Lisaks oman rahvusvahelist litsentsi 3×3 korvpallikohtunikuna, mis võimaldab mul ennast proovile panna ka rahvusvahelisel tasemel.

Meie ühine teekond sai alguse 2020. aasta alguses. Ja tagasi mõeldes juba üsna alguses paelusid meid mõlemat rahateemad, kus mõtteviis oli meil võrdlemisi sama. Küll aga umbes pool aastat hiljem kokku kolides tuli rahateemad arutelude tasandilt viia ka praktikasse. Mõlemad olime kindlal arusaamal, et suhtes võiksid rahaasjad olla läbi räägitud ja paika pandud, et vältida igasuguseid potentsiaalseid arusaamatusi. Nüüd, kaks aastat hiljem, võime mõlemad üksteisele “õlale patsutada” ja öelda, et rahast tulenevalt ei ole meil kunagi olnud ühtegi arusaamatust või tüli – julgeme väita, et seda eelkõige seetõttu, et asjad on algusest peale paigas olnud.

Blogis tahamegi lähemalt tutvustada seda “süsteemi”, mida meie oleme koosoldud aja jooksul loonud. Samuti toome Teieni peamiseid raha planeerimise põhimõtteid, lisasissetulekute leidmise võimalusi, kuidas meie oleme enda portfelli kasvatnud ja kuidas kavatseme saavutada finantsvabaduse.

Ja teekond finantsvabaks blogiga võtame Teid sellele teekonnale kaasa!

LOE BLOGI

scroll to top