fbpx
Close

Mis on Off The Record Jutud?

Avatar

Foto: Off The Record Jutud

Uudiskirja kirjutavad Marko Oolo ja Taavi Ilves, kes jagavad ausalt ja läbipaistvalt enda mõtteid ja kogemusi investeerimisteekonnalt. Marko ja Taavi avaldavad enda igakuiseid investeerimisportfelli ülevaateid, analüüsivad investeerimisvõimalusi ning jagavad päevakajalisi kui ka aegumatuid mõtteid finantsturgude ja rahatarkuse osas. Uudiskiri on kirjutatud nii nagu see oleks “Off The Record” ehk mitteavalik.

Ankeet

Nimed: Marko Oolo ja Taavi Ilves

Lühitutvustus:
Marko Oolo töötab igapäevaselt riskikapitali fondis ning töiste tegemiste kõrvalt juhib ka enda portfelli. Investeerimisega alustas teadlikult 2014. aasta alguses ning tänaseks on tema portfelli netoväärtus üle ühe miljoni euro.

Taavi Ilves töötab 4 päeva nädalas tarkvarainsenerina pangas ning ülejäänud ajal tegeleb oma portfelli haldamise, perega, hobide, rahatarkuse edendamise ja kõige muu põnevaga. Investeerimisega on ta tegelenud alates 2014 aastast ning 2023 aastaks on portfell kasvanud nullist üle poole miljoni euroni.

Kust tuli blogi idee?

Idee tuli sellest, et me mõlemad oleme pidanud isiklikku blogi juba aastaid, kuid tundsime, et tahaks jagada oma mõtteid ja numbreid veelgi detailsemalt. Samas tahtsime vältida seda, et need tundlikud andmed lekiks internetti ja oleks kõigile kättesaadavad. Seepärast lõimegi oma Substacki uudiskirja.

Lisaks sisule, mida meie kirjutame, on Off The Record Jutud kogukond investoritest, kes soovivad koos investeerimise teemadel arutada, mõtteid vahetada ja seeläbi teadlikumaid investeerimisotsuseid teha. Aktiivsete liikmete chatis lahkame erinevaid teemasid koos lugejatega suurema põhjalikkusega.

Loodetavasti aitavad meie jagatud kirjutised rikastada sinu mõttemaailma, teha teadlikumaid investeerimisotsuseid ning vältida kulukaid õppetunde.

LOE BLOGI

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top