fbpx
Close

Mis on MyFinancier blogi?

Avatar

Foto: Pixabay

MyFinancier on programm rahaasjade jälgmiseks. Teekonda finantsvabaduseni saab alustada vaid siis kui kulud-tulud on kontrolli all. Just sellepärast rakendus loodi. Rahatarkuse teadlikuse suurendamiseks loodi ka blogi, kus jagatakse erinevaid nippe eelarve koostamiseks, lastele rahatarkuse õpetamiseks, lisatulu teenimiseks ja palju muud.

Ankeet

Nimi: MyFinancier – minu finantsist

Lühitutvustus: MyFinancier on rakendus, millega saab rahaasjad korras hoida. Idee programmi loomiseks tuli ühe pere isiklikest vajadustest, mida Excel enam täita ei suutnud. Peale rakenduse testimist ja kasutamist, hakkas tunduma, et ka teistel on puudu üks hea rakendus rahaasjade jälgmiseks. Vaid vähesed saavad endale lubada pere rahaasjadega tegeleva isikliku finantsisti palkamist ning siinkohal tuleb appi MyFinancier.

Kui algselt oli tegemist allalaaditava rakendusega, siis nüüdseks on see tänu suurepärasele arendustiimile, kolinud ka veebi.

Selleks, et rohkem inimesi oleks teadlikud oma rahaasjade jälgmise vajalikkusest ja oskaksid seda teha, loodi ka MyFinancier blogi. Seal jagatase erinevaid rahatarkuse- ja säästunippe, aidatakse seada rahalisi eesmärke ja palju muud.

MyFinancier blogist on võimalik leida ülevaateid meie toimetamistest ja juhiseid rakenduse MyFinancier kasutamiseks. Viimaseid rikastame omalt poolt läbikatsetatud rahatarkuse nippidega ning näidetega oma teekonnast finantsvabaduse poole püüdlemisel.

Tegevjuht Kadri Mäsak on öelnud “Rahatarkusest rääkimine sütitab mind, seetõttu jagan siin meeleldi edaspidi ka enda seniseid kogemusi rahamaailmast. Usun siiralt, et õigete abivahenditega võib rahaasjadega tegelemine olla jõukohane iga-ühele!”

LOE BLOGI

scroll to top