fbpx
Close

Mis on Alustava Investori Pihipink?

Avatar

Foto: Alustava Investori Pihipink

Alustava investori pihipink on 2019. aasta suve lõpupoolel lansseeritud blogi, mis soovib pakkuda alustavatele investoritele ja investeerimishuvilistele ideid, kuidas mitte tehinguid teha ja mis peitub keerukate akronüümide taga investeerimismaailmas. Blogi üritab maakeeli seletada lahti kõik vajamineva edukaks investeerimiskarjääriks.

Ankeet

Nimi: Alustava Investori Pihipink

Hüüdlause: Kõik pihile!

Lühitutvustus: Pihipingi pidaja näol on üks oma 20ndate lõpusirgel, 30 algustuurides pesitsev härra, kes avastas enda jaoks investeerimise aastal 2018. Teekond finantsvabadusse sai alguse pigem 2019 suvel kui algas suuremas mastaabis eneseharimine investeerimise osas.
Igapäevast leiba teenin endiselt veel palgatööga ja tehes seda kohalikes tehnoloogiaettevõtetes.

Pihipingi idee sai alguse sellest, et matta maha kõik müüdid teemadel “väikest raha pole mõtet kasvatada”, “kui sul on ainult 100 eurot, siis mine parem teatrisse ja hari end” ning kõik need muud kangelaslikud väljendid, mis tihtilugu interneti avarustest vastu vaatavad pigem väiksema investeerimisplaaniga inimestele.

Üritan olla oma tegemistes väga läbipaistev ja kasvada koos oma lugejaskonnaga suuremaks ja võimekamaks läbi uute investeerimiste ning ideede.

LOE BLOGI

scroll to top