fbpx
Close

MinuRaha | Kristjan Liivamägi kolm soovitust noortele

Avatar

Foto: Pixabay

Tuntud investor, majandusteadlane ja õppejõud Kristjan Liivamägi pani Nõmme Põhikoolis rahatarkuse rändnäituse avamisel noortele südamele, et enda rahaasjade ajamisel tuleb võtta ise vastutus ning suure tahtejõu ja tööga võib igaüks endale märkimisväärse rahavaru koguda.

Liivamägi enda elulugu ja kogemus on noortele inspireeriv, sest tema investeerimisportfelli varade maht, üle miljoni euro, ei ole lihtsalt sülle kukkunud, vaid see on saadud end nullist üles töötades. „Teil kõigil on võimalik seda teha, kui vaid tahate,“ oli tema sõnum õpilastele. Selleks on vaja muidugi palju motivatsiooni ning mida varem alustada, seda parem. Samuti tuleb enda rahaasjade juhtimises võtta ise vastutus, pani investor noortele südamele, mitte jääda kellelegi teisele lootma.

Liivamägi kasvas üles Mustamäe paneelmajas, elas tavalises peres ning koolis ei räägitud talle midagi rahast. Tema rahatarkuse teekond sai alguse rohkem kui kümmekond aastat tagasi, kui ta oli 20ndates noor mees ja ihkas pidevate tagasilöökide järel majandusraskuste ajal enam vabadust ja vastutust oma rahaasjades.

Loe edasi SIIT.

Mis on MinuRaha?

scroll to top