fbpx
Close

Miinustest Plussi! | Maria võlaloo algus, 2. osa, koos detailidega

Avatar

Foto: Pixabay

Täna jätkaksin ma Maria loo edasise kajastamisega. Ning samuti annan juba ennetavalt teada, et veel sel nädalal saame ka Keni ja tema looga lähemalt tuttavaks. Praegu aga siis sõna Mariale, kes jätkab oma võlaloo alguse kirjeldamist.

Leidsin vahepeal endale müügialaselt ulme hea töökoha – palgaks keskmiselt 3000 EUR puhtalt kuus kätte. Muidugi oli selle taga higi, vaev ja pisarad. Laenud sain ilusasti makstud, sain elada ka ja paksu viilu vorstigi leiva peale. Minu puhul siis võib öelda, et süües kasvab isu –  kasvasid tulud, kasvasid kulutused ja loomulikult olin kuidagi suutnud jällegi mõned krediidikontod lõhki ajada. “Ma ju teenin nii palju, konkreetselt pohhui” suhtumine. Ükskord maksan ju niikuinii tagasi. Õhuloss kukkus kokku kui põlesin läbi selle hullu töötamise ja raha taga ajamise tagajärjel – hoidke piip ja prillid, sest nüüd hakkab lumepall korralikult allamäge veerema.

Tulin märtsi lõpus päevapealt töölt ära, mõtlesin et puhkan max 1 kuu ja raudselt saan ju kohe tööle eks, kogemusi nagu on ja tööturg tundus ka suhteliselt aktiivne.

Loe edasi SIIT.

Mis on Miinustest Plussi?

scroll to top