fbpx
Close

Marko Oolo | Teekond miljonilise investeerimisportfellini

Avatar

Foto: Pixabay

2021. aasta lõpu seisuga ületas minu investeerimisportfell miljoni euro tähise. See on kaheksa aasta pikkuse teekonna tulem, mille kandvateks märksõnadeks on distsipliin, järjepidevus, pidev õppimine ning teadmiste rakendamine. Jagan lugu enda teekonnast ning loodan, et siit on kaasinvestoritel midagi kasulikku kaasa võtta.

Esimesed sammud investeerimismaailmas

Huvi investeerimise vastu tekkis ülikooli esimestel aastatel. Nagu üliõpilasel ikka, siis raha oli defitsiit. Elu käis peost suhu ning investeerimiseks kõrvale panna oli väga väljakutsuv. Lisaraha teenimiseks töötasin kooli kõrvalt nii nõudepesija, kojamehe, ehitusel abitöölise, objektijuhi, klienditoe spetsialisti kui ka analüütikuna.

Lihtsamate tööde võlu oli see, et nende ajal sai õppida. Nõudepesija, kojamehe ning ehitusel abitöölisena kuulasin igal võimalusel audioraamatuid ja podcaste. Mõnd harivat helifaili sai kuulatud isegi mitmeid kordi järjest. Ehitusplatsi lõunapauside ajal võtsin söökla seinalt Äripäeva ja proovisin selle viimast roosakat lehekülge lahti dešifreerida, kuna seal oli ridade viisi tundmatuid aktsiate suhtarve ning tickereid.

Loe edasi SIIT.

Kes on Marko Oolo?

scroll to top