fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #88 | Unustage nooblid Tallinna piirkonnad, tootlus tuleb Eesti väikeasulate odavkorteritest!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus väikeinvestor Villiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #88

“Kinnisvarajutud” podcasti 88. osas läheme taas korralikule ringreisile üle Eesti, kui räägime Siimu lemmikteemal n-ö odavama segmendi korteritest ehk kinnisvaraärist piirkondades, mida Balti Jaama turul 10-eurost latet limpsiva ja vuntsi keerutava hipsteri maailmapildis üldse olemaski pole.

Väikeinvestor Villi viib meid meeleolukale rännakule Paldiskisse, Tapale, Tamsalusse ja Järvakanti ehk räägib seda, kuidas ta võttis endale eesmärgiks panna kokku maksimaalse tootlusega üüriportfelli. Nüüd, kui see eksperiment on hetkeks pausile pandud, saab tagantjärele tõdeda, et tulemus on olnud kadestamisväärne.

Lisaks muljetavaldavatele numbritele on Villil loomulikult oma teekonnalt jagada ka lademetes naljakaid, hirmutavaid, huvitavaid ja uskumatuid lugusid, mis kõik kenasti ka läbi töötame. Kõigile, kelle jaoks alates Tallinna piirist alles asi huvitavaks läheb, mitte ei lõpe Eesti ära, on see episood kohustuslik kuulamine!

scroll to top