fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #84 | Igas mõttes eri(line) saade palgatööst, ettevõtlusest ja raha teenimisest, et kinnisvara osta

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #84

“Kinnisvarajutud” podcasti 84. osas alustame tõelise pommuudisega, et Algis on podcasti saatejuhi kohalt vallandatud ja tema koha võtab sisse palgatöölisest väikeinvestor Maxim Tuul. Erakorralises ja veidi teistmoodi saates võtame jutuks raha teenimise.

Kuna kinnisvara ostmisel on tavapäraselt üheks oluliseks nüansiks ka piisava omaosaluse olemasolu, siis vaatamegi väikeinvestori perspektiivist, kuidas rohkem raha teenida, et oleks ka rohkem, mida kõrvale panna ning sissemakseks koguda.

Läbivaks teemaks on “palgatöö või (väike)ettevõtlus?”, aga sellises vaates, et üks ei välista teist ning alati on võimalik kiiremaks edasi liikumiseks teha erinevaid kombineeritud variante. Palju teoreetilist targutamist ja mõned üksikud elulised näited sinna sekka, selline see saade sai.

scroll to top