fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #78 | Kristo Aab sanktsioonidest, võimalikust majanduskriisist ja sõja mõjust kinnisvaraturule

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus LHV majandusanalüütiku Kristo Aabiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #78

“Kinnisvarajutud” podcasti 78. osas teeme kuulajate tungival nõudmisel sisuliselt järje meie 74. osale, kus külaliseks oli Raivo Vare ja jutt käis Venemaa alustatud sõjast Ukrainas. Otsustasime sel korral keskenduda selle sõja mõjudele nii meie regiooni kui kogu maailma majandusele ning palusime endale appi LHV majandusanalüütiku Kristo Aabi.

Nagu aru võite saada, siis me kutsume oma saatesse vaid tippeksperte, sest Kristo oli salvestuse päeval käinud just rääkimas ETV saates “Ukraina stuudio” ja päev varem sai teda näha hommikuses “Terevisiooni” saates. Seega kasutame veelkord juhust ja täname nii enda kui meie kuulajate poolt, et nii vägeva kaliibriga mehed meie mikrofonide ette on tulnud.

Nagu öeldud, siis keskendume selles osas peamiselt Ukraina sõja poolt tekitatud majandusolukorrale. Kristo aitab selgitada erinevate Venemaale pandud sanktsioonide mõju nii suures plaanis kui ka päris tavalisele Vene inimeseni välja. Kuidas Euroopa majandus kogu selle kriisi suudab ära hallata ning mil viisil võivad sündmused mõjutada Eesti kinnisvaraturgu?

scroll to top