fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #75 | Mida kuradit tähendab lause “kui numbrid excelis kokku jooksevad”?

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #75

“Kinnisvarajutud” podcasti 75. osa pühendame alustavale investorile. Oled Sa inimene, kes on kinnisvarasse investeerimisest huvitatud, aga pole veel reaalsete tegudeni jõudnud või oled küll mõned tehingud juba teinud, aga pole kindel, kas kõik on päris õigesti läinud, siis see osa on just Sulle!

Selle episoodi pealkiri on otseselt inspireeritud ühe püsikuulaja tagasisidest, kes küsis meilt otse, “mida kuradit tähendab see lause, et numbrid tulid/ei tulnud excelis kokku”? Et sisuliselt igas saates käib see väljend jutust läbi, aga keegi täpselt ei selgita, mis numbreid sinna excelisse siis tuleks panna ja mis sealt lõpuks kokku peaks tulema.

Huumor on selles, et küsimus on meil “laual” olnud juba pikemat aega ja küsija ise on vahepeal jõudnud meie teada üüriportfelli soetada juba kaks objekti. Vot täpselt nii kiired reageerijad me olemegi. Aga parem hilja kui mitte kunagi ning seega saigi taas tehtud üks episood ka päris teekonna alguses olevatele investoritele.

scroll to top