fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #71 | Ettevõtja Paavo Pärn kiiksuga kinnisvarast kuni väärtveinideni

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investor Paavo Pärnaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #71

“Kinnisvarajutud” podcasti 71. osas on meil külas ääretult ettevõtlik mees Paavo Pärn, kelle lugusid võibki kuulama jääda. Paavo tundub olevat mees, kelle pea genereerib 24/7 erinevaid äriplaane ning väga paljud neist on tänu suurele pealehakkamisele ka käima läinud.

Kinnisvara maastikul on Paavo pidevalt n-ö kiiksuga objektide otsingutel, kui Tallinna lähiümbruse raudteesõlmedest otsitakse kinnisvara, mille võimalused on ühel või teisel põhjusel teistel jäänud tähelepanuta. Parimate näidetena on Raplas ostetud lasteaed või objekt, kus kõik teised nägid sauna, aga Paavo väikest maja.

Paavo on erinevatel põhjustel, mis kõik saatest kenasti ka välja tulevad, suur Tallinnaga head rongiühendust omavate väiksemate kohtade fänn. Sealt erinevaid veidi teistmoodi objekte otsides on ta arvamusel, et ühel momendil jõuab suurem hinnakasv ka sinna.

scroll to top