fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #65 | Kas korter Kesklinnas või 300-ne bemm? Markus Haiba teadis juba noorena õiget vastust!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus rahavooinvestori Markus Haibaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #65

“Kinnisvarajutud” podcasti 65. osas läheme taas ujuma koos suuremate kaladega, kui külla tuleb igapäevaselt kinnisvaraga tegelev Markus Haiba. Ennast ise rahavoo investoriks nimetav Markus alustas kinnisvaras 20 aastat tagasi ning on tänaseks jõudnud kohta, kus portfellis on üle 100 üürilepingu ja Tallinnas rohkem kui 6000 m2 üüripinda.

Palju maailma näinud Markuse teekond kinnisvaras sai alguse 2001. aastal, kui ettevõtlikul noormehel oli kogunenud mingi hulk raha ning valik oli, kas osta Tallinna Kesklinnas korter või naabrimehelt 300-ne bemm. Mis valiku toona 21-aastane noormees tegi, võite juba ise aimata. Kuna see korter on mehel senini alles, siis saame neid numbreid analüüsides taas kinnitust, kui vägev kaaslane investori jaoks on aeg.

scroll to top