fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #60 | Tiit Trofimov – lugu sellest, kuidas kriisis kõik kaotada ja ikkagi võitjana välja tulla!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus enesearengu teejuhi Tiit Trofimoviga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #60

“Kinnisvarajutud” 60. episoodis räägime tavapäraseid juubelijutte, kuna üks kümnend on taas täis tiksunud. Kuigi laual valitseb ikkagi tühjus, siis vähemalt on lõpuks Algisel ära toimunud häälemurre ja meil õnnestub peaaegu teha saate ajaloo rekord pikima salvestuse osas.

Kui üldiselt oleme “Kinnisvarajutud” podcastis rääkinud pigem edulugudest, siis sel korral on vastupidi. Tänasel päeval ennast enesearengu teejuhiks nimetav Tiit Trofimov räägib saates ära loo, kuidas temast sai kohalikus mõistes päris suur kinnisvaraarendaja ning kuidas kogu pidu 2009. aastal järsku totaalse krahhiga läbi sai ja mehe enda täielikku musta auku lükkas, kui vaid antidepressantide abil oli võimalik eksisteerida.

1990-ndate alguse metsikutel aegadel kohati sõna otseses mõttes püstol vöö peal äritegevust alustanud Tiit meenutab üsna detailselt oma tegemisi ja jagab kuulajatega ausalt kõiki oma tehtud eksimusi. Mõtlemapanev on Tiidu tõdemus, et tema jaoks on praegune aeg pea äravahetamiseni sarnane enne suurt majanduskriisi pead tõstnud üüratu eufooriaga, kus hinnad said ainult tõusta, pangad andsid laenu kõigile, kelle hingeõhk peegli uduseks tegi ja müügiks läks kõik, mis vähegi kinnisvara kategooriasse mahtus.

scroll to top