fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #53 | Flipist Vaidas, oksjonil käe väristamisest, üllatustulemusest Airbnb-s ja leivast + kapist

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #53

“Kinnisvarajutud” 53. osas otsustasime jätta kõik külalised stuudio ukse taha järgmiseid salvestusi ootama, sest tahtsime südamelt ära rääkida ka meie enda (kes veel aru ei saanud, siis jutt käib saatejuhtidest Siimust ja Algisest) vahepealsed tegemised.

Siimul sai tehtud üks flip Vaidas, mis tõstis sealse müügihinna lati reaalselt 1900+ euro peale ruutmeetri kohta ning oksjonil kätt väristades sai ostetud juba järgmine korter.

Algis ja tema äripartner Ken proovisid saatest ja meie Patreoni boonusosadest korduvalt läbi käinud Koidu tänava korteri panna suveks Airbnb-sse ja tulemused olid üllatavad. Algis laobki numbrid letti, kuidas selline lühiajalise rendi mõistes mitte kõige magusamas kohas asuv objekt Airbnb-s töötas.

Lõpetuseks avaldame ka šokeeriva uudise, et haarasime veel paar meest kaasa ja panime leivad ühte kappi, et minna vallutama Pärnut! Mis, miks ja kuidas, seda kuula täpsemalt juba saatest.

scroll to top